Společnost KIS Plus s.r.o. byla založena v roce 1995 jako pokračování předchozího podnikání v oblasti servisu motorových vozidel a obchodní činnosti s tím spojených, zahájeného v roce 1991.
KIS Plus a.s. sídlí v Litoměřicích na adrese Želetická 305/3.

Společnost KIS Plus s.r.o. je obchodním a centrálním servisním zastoupením a distributorem následujících značek:

  • FERRIS (profesionální žací stroje, člen Briggs & Stratton Corporation), pro Českou republiku a Slovensko,
  • BRIGGS & STRATTON (pohonné motory, náhradní díly, servisní podpora a servisní organizace), pro Českou republiku,
  • BRIGGS & STRATTON POWER PRODUCTS (přenosné elektrocentrály, vysokotlaké myčky, vodní čerpadla atd.), pro Českou republiku,
  • WALTERSCHEID (kloubové hřídele, volnoběžné spojky, traktorové závěsy), pro Českou republiku a Slovensko,
  • HOLDER (multifunkční komunální stroje) pro Českou republiku a Slovensko,

Naše společnost je také autorizovaným prodejním a servisním partnerem známých firem:
STIHL, VIKING a STIGA, VESPA, PIAGGIO, jejichž výrobky prodáváme v naší prodejně a servisujeme v našich službách.

Naším úkolem je poskytovat servis a technickou podporu všem vlastníkům motorů, zařízení a vybavení, které zastupujeme nebo prodáváme, navazovat a udržovat partnerství mezi našimi zákazníky, zaměstnanci a dodavateli. Naším cílem je zlepšit toto partnerství a neustálým zlepšováním našich systémů zvyšovat spokojenost zákazníků a vytvářet ziskový obchodní růst. Náš profesionální, továrně vyškolený personál poskytne našim zákazníkům kvalitní podporu prostřednictvím servisu, prodeje originálních dílů nebo poradenství v záruční době i mimo ni.
Abychom tuto podporu rozšířili na celé území České republiky, zorganizovali jsme síť více než 100 autorizovaných opravců a specializovaných prodejců – za účelem uspokojení spotřebitelů a komerčních a průmyslových uživatelů.

Naše prodejna
Ať už sháníte novou sekačku, motorovou pilu, vyžínač či jiný zahradní a dvorní přístroj nebo potřebujete nový multifunkční stroj pro profesionální terénní úpravy, v naší prodejně opravdu najdete široký výběr produktů těch nejznámějších značek - STIHL, STIGA, BRIGGS & STRATTON, FERRIS a další. Podobně poradíme se problematikou zavlažovaní jako partner firmy GARDENA.
S velkým výběrem strojů, zařízení, příslušenství a nářadí zde najdete i všechny potřebné náhradní díly.
prodejna KIS plus

Naše služby
Naši zkušení servisní technici opraví jakékoli poškození vašeho stroje a poskytnou záruku 6 měsíců na všechny opravy provedené v souladu s pravidly obchodu a s montáží originálních náhradních dílů.
Naši servisní technici jsou profesionálně vyškoleni k opravám strojů pro terénní úpravy - od motorových pil, vyžínačů, sekaček na trávu, až po traktorové sekačky a velké profesionální ridery a stroje ZT.
Jsou také odborně vyškoleni k opravám a údržbě motorů, které tyto stroje pohánějí – od malých dvoudobých motorů, jednoválcových a dvouválcových benzínových motorů, až po tří- a čtyřválcové vodou chlazené dieselové motory.

Výhodný nákup v našem obchodě!
Nabízíme velký výběr sekaček na trávu - samojízdné sekačky, sekačky s pojezdem, profesionální sekačky s nulovým poloměrem otáčení a sekačky s různými způsoby sekání a různým příslušenstvím.
Sekačky v naší nabídce uspokojí všechny vaše potřeby a budou bezchybně fungovat roky. Již více než 25 let nabízíme profesionálům a nadšencům velký výběr inovativních produktů pro zahradní, parkové nebo lesní práce.
Všechny produkty jsou bezpečné, účinné a mají špičkový výkon, takže manipulace s nimi je skutečným potěšením.

Kontaktujte nás

Pro bližší informace volejte ing. Hanzala, tel.: 602 471 863 nebo nám napište.