Proč zvolit sekačku Ferris®?

Výkon, spolehlivost a špičková konstrukce

Zapomeňte na kompromisy. Sekačky Ferris jsou určené všem profesionálům, kteří staví výkon, spolehlivost a své zdraví na první místo. Základem profesionálních sekaček jsou špičkové komponenty, které jsou u výrobků Ferris samozřejmostí.

Americká společnost Ferris s více než 100letou tradicí dovedla své profesionální sekačky k dokonalosti. Jejich úspěch stojí na 3 pilířích: dostatečném výkonu, spolehlivosti a špičkové konstrukci.

  • Výkon – dostatečně silné motory od renomovaných výrobců si poradí v jakékoliv situaci
  • Spolehlivost – minimální nároky na údržbu přináší spoustu času na sečení, a tedy i výdělek
  • Špičková konstrukce – solidní materiály a inovace umožňují téměř nepřetržitý provoz během celé sezóny

 

Další přednosti profesionálních sekaček Ferris

Pracujte tvrdě. Ciťte se dobře

Výrobce Ferris se řídí heslem „Work Hard. Feel Good.“  Patentovaná konstrukce odpružení všech kol podvozku je prověřená 20 lety používání v ostrém provozu mnoha profesionálů. Umožňuje provádět tvrdou práci s minimální zátěží pro tělo. I po hodinách sečení se budete cítit dobře a bolesti zad se jen tak nedostaví.

Profesionální sekačky Ferris jsou vybavené inovativními technologiemi, které jsou chráněné patenty. Kromě menší námahy při sečení zvyšují produktivitu i kvalitu práce.

  • Odpružený podvozek – umožňuje pohyb rychlostí až 20 km/h, a to i po nerovném terénu. Šetří vaše záda a prodlužuje životnost sekačky.
  • iCD systém sečení – zajistí dokonalou kvalitu řezu trávy, zlepšuje proudění vzduchu a vyhazování odřezků.
  • Technologie TRIPLE – žací ústrojí dodávané ve standardní výbavě nabízí několik konfigurací sečení. Je jen na vás, upřednostníte-li boční výhoz, zadní výhoz, nebo 100%, či 50% mulčování.
  • Systém OIL GUARD u motorů VANGUARD - výměnu motorového oleje budete řešit až po 500 hodinách provozu.  Výhodou je i 3letá tovární záruka VANGUARD.
  • Zero turn - umožňuje rychlý pohyb sekačky s nulovým poloměrem otáčení pro maximální efektivitu práce.

Tyto přednosti dávají profesionálním sekačkám Ferris mimořádnou efektivitu. Provozovatelům tak přináší více prostoru na jinou práci nebo vyšší výdělek. Přečtěte si podrobnější informace o konstrukci a inovacích u sekaček Ferris: